CSS DOMUS - sociální služby pro seniory / O nás / Reference / Poděkování od paní Stuchlé a pana Patschka

Poděkování od paní Stuchlé a pana Patschka

 

Centrum sociálních služeb DOMUS                                                                        10.11.2019
Patrice Lumumby 66
Ostrava

 

Vážená paní Mrázková,

dovolte nám, abychom tímto dopisem vyjádřili veliké poděkování vedení CSS DOMUS a jeho personálu za péči poskytnutou naší sestře Marii Brhelové a její dceři Monice Vitáskové. Již od jejich nástupu do vašeho ústavu jsme si nemohli nevšimnout s jakou péčí se věnujete nejenom jim, ale všem pacientům. Taky prostředí je příjemné a klidné, prostory jsou útulné, čisté a dobře udržované.

Již při první naší návštěvě jsme si všimli, podle nás něčeho neobvyklého, těch úsměvů na tvářich všech sester i pomocného personálu. A později nám neuniklo, že i večer po ukončení celodenní obtížné směny sestry odcházely usměvavé a spokojené. Sestry se ke všem pacientům chovaly laskavě a pěkně je oslovovaly zdrobnělým křestním jménem.

Ani se nám tomu, po zprávách od známých a přátel, kteří mají své blízké v opatrování v jiných institucích, nechtělo věřit. Ale bylo tomu přesně tak. Nejlépe to vyjádřila naše sestra Marie, když řekla – “Štastný je ten, kdo se do tohoto domova dostane”. I my jsme se tam s nimi pri návštěvě cítili jako doma a věděli jsme, že jsou v dobrých rukou. Její zdravotní stav se naneštěstí rapidně zhoršil, ale dostávalo se jí příkladné péče a pomoci až do její poslední chvilky.

Za lidský přístup, péči, starostlivost, obětavost a ochotně pomoci patří všem sestrám a celému personálu veliký dík.

 

S pozdravem a přáním všeho nejlepšího,

sourozenci Marie Brhelové,

Hanka Stuchlá

Heribert Patschka

 

Kontaktní údaje

Ledax / Centrum sociálních služeb Domus
Patrice Lumumby 2608/66
700 30 Ostrava

Telefon: 733 156 932
E-mail: info@cssdomus.cz

Facebook

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun