Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
DSC01624

Prosinec plný aktivit

Úterý 31.12.2019

Měsíc prosinec byl plný různých aktivit. Ve společenských místnostech to doslova žilo. Společně jsme pekli cukroví, které provonělo celý domov, vařila se káva a v rámci reminiscence jsme vzpomínali na vánoční čas našich klientů, když byli mladší. Bylo zajímavé poslouchat, jaké zvyky klienti se svými blízkými měli, co vařili a jaké dárky si dávali. Při aktivitách nechyběla ani vánoční poezie a foto prezentace vánočních obrázků.

Velkou oblibu měly vánoční koledy, které jsme zpívali s kytarou u stromečku. Velice krásné bylo vystoupení dětí ze ZŠ Františka Formana a z mateřské školky. Zazpívaly koledy, recitovaly básničky a zahrály na flétnu. Jejich vánoční besídka dojala všechny zůčastněné.

Dne 19.12. proběhlo v našem zařízení CSS Domus zdobení vánočního cukroví a vaření punče. K výběru byl alkoholický i nealkoholický a klientům i jejich rodinným příslušníkům velmi chutnal. Při zdobení perníčků panovala velmi příjemná atmosféra plná vzpomínání na předchozí vánoční čas.

Fotogalerie k výše zmíněným aktivitám zde: https://www.cssdomus.cz/fotogalerie/nase-akce.html

Kontaktní údaje

Ledax / Centrum sociálních služeb Domus
Patrice Lumumby 2608/66
700 30 Ostrava

Telefon: 733 156 932
E-mail: info@cssdomus.cz

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun